UDA

O FIRMĚ

Společnost Účetnictví Daně Audit v.o.s. již od roku 1993 poskytuje služby a poradenství v oblasti daňové, účetní a ekonomicko - právní.

Naše společnost byla založena v roce 1993 s cílem poskytovat komplexní služby v daňové a finanční oblasti a v účetnictví. Kromě poradenství zabezpečujeme dále průběžnou mzdovou a personální agendu, včetně plnění povinností souvisejících se sociálním a zdravotním pojištěním. Vedeme komplexní účetnictví firmám, kterým pravidelně vyhodnocujeme všechny ekonomické parametry potřebné k operativnímu realizování ekonomických rozhodnutí. Sledujeme všechny zákonem stanovené termíny pro odvody povinných plateb v průběhu roku. Zpracováváme závěrky a uzávěrky účetních období s vyhotovením daňových přiznání. Na žádosti zákazníků provádíme celkové kontroly účetnictví a finančního hospodaření za uplynulá daňová období tak, aby vyhovovala při případných revizích kompetentních orgánů. Ve stanovených případech zajistíme ověření auditorem, či služby daňového poradce.
Zaměřujeme se na komplexní a úplný servis pro své klienty. Své služby poskytuje prostřednictvím své kanceláře v Praze pro klienty z celé České republiky.

VZOROVÁ SMLOUVA

Vzorová smlouva uzavíraná podle Obchodního zákoníku, díl IX., §§ 536 až 565

Prohlédněte si vzorovou smlouvu kliknutím ZDE

DOPORUČUJEME

AUDIT SULICE

Copyright © 2011 VAŠE FIRMA - Všechna práva vyhrazena

CREATED BY FOR OFFICE IT s.r.o.